Skenderbeu / Barazim i pa merituar

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu nuk ka shkuar me shumë se nje barazimë 1-1 ndaj Young Boys.

Pas shume mundesive nga te dyja ekipet , sfida do te zhbllokohej ne min e 64 nga Ali Sowe pas nje aksioni model dergon topin ne rrjetë duke kaluar Skenderbeun ne avantazh.

Teksa dukej se Skenderbeu po vendoste lojen ne kontroll ,ne min71 Asale barazon shifrat ne 1-1.

Minutat e mbetura , prodhuan serë aksionesh por mungoj finalizimi.

Ky ishte nje barazimë i pa merituar nga Skenderbeu i cili ishte me lart dhe meritonte fitoren.

Ft
Skenderbeu 1-1 Young Boys

Sowe, Asale

S'KA KOMENTE

Comments are closed.