Skënderbeu/ Orges Shehi flet për të ardhmen e portës korçare

0
SHPËRNDAJE


Superiorja/ Kualifikimi në grupet e Europa League, si dhe forma e mirë që o kalon, e bëri Orges Shehin ta shtynte pensionimin e tij edhe për një sezon tjetër.

Se kush do e pasojë atë te Skënderbeu është një çështje me rëndësi dhe Shehi do të japë mendimin në lidhje me këtë, sikurse dhe u shpreh dje në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.

“Për aq vite sa kam unë te Skënderbeu, normalisht do të më merret një mendim. Dajsinani dhe Teqja gjersa janë aty e meritojnë vendin dhe besoj se i kanë cilësitë për të bërë mirë me Skënderbeun në të ardhmen”, deklaroi mes të tjerash Shehi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.