Sowe: Jam i lumtur qe kam gjetur golin

0
SHPËRNDAJE

Sowe

Sulmuesi i Skenderbeut Ali Sowe fletë për “supersport” pas barazimit me Young Boys

Golat?

Sowe: Jam i lumtur qe kam gjetur golin , si ndaj Partizanit e Young Boys, barazimi nuk ishte i merituar .

Rastet e penalltive?

Sowe: Është mekat qe kjo ndeshje mbaroj ne barazime , rasti i im ishte penallti.

Cfar note i vendos futbolli Shqiptar?

Sowe: Një kampionat cilesor dhe mjaftë fizikë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.