Starton sot , kategoria pare

0
SHPËRNDAJE

Pas shumë muajve pushimë rikthehet dhe kategoria e pare , ku diten e sotme do te luhen kto ndeshje .

Kategoria e Parë – Java 1

Grupi A
E shtunë, ora 16:00
Besëlidhja – Tërbuni
Erzeni – Korabi
Burreli – Kastrioti
Egnatia – Vllaznia B
E diel, ora 14:00
Besa – Dinamo

Grupi B
E shtunë, ora 16:00
Shkumbini – Bylis
Turbina – Naftëtari
Tomori – Pogradeci
Apolonia – Shënkolli
E shtunë, ora 18:00
Tirana – Iliria

S'KA KOMENTE

Comments are closed.