“Super” Shqipëri por na ndëshkon një Arbëresh

0
SHPËRNDAJE

Shqipëri nuk arrin do të, te fitoj ndaj Italis , dhe pse kuq e zinjtë kanë luajtur si të barbartë nuk arriten te gjejnë golin .

Hysaj , Kace

Italinët kanë tentur gjatë e gjithë lojës të na godasin pas shpine , por ne të vetmin rastë ku mbrojtesit kuq e zinjë nuk arriten te ishin te vëmëndëshëm përfiton Arbëreshi Antonio Candreva i cili shënoj golin e vetem për Italianet .

Ft
Shqipëri 0-1 Itali
Shënues Candreva

S'KA KOMENTE

Comments are closed.