Takaj “hap thesin” , ja gjysma e premios qe do të marin lojtarët

0
SHPËRNDAJE

Skënderbeu

Barazimi me Young Boys , ishte pa merituar për Skënderbeun .
Duke parë paraqitjen qe zhvilluan Korcarët.

Nga ky barazim nuk kanë dalur duar boshë lojtarët , pasi presidenti Ardjan Takaj pak ditë me pare vendosi 100 mije euro premio me rast fitoreje dhe 50 mije euro ne rast barazimi .

Per te paren ,Skënderbeu duhet te kishte administruar , por dhe 50 mije euro rrisin moralin tek djemtë e Ilir Dajes qe të hënë luajn ndaj Kukesit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.