Taku: Jam shumë i kënaqur tek Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

Afrim Taku fletë para mediave pas ndeshjes me Lushnjen.

Afrim Taku.

Afrim Taku: Ndihem mirë që shënova, por ndiehem më mirë që morëm tre pikët. Në krah jam më mirë, por trajneri e vendos, ku ka nevojë ai. Falenderoj presidentin e Skënderbeut dhe gjithë stafin, jam shumë i kënaqur këtu, smund të them më shumë, këtu ma kanë bërë gjithçka më të lehtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.