Teuta fiton trofeun “Pascucci”

0
SHPËRNDAJE

Teuta ka arritur të bind në tringolaren e zhvilluar në stadiumin “NikoDovana”

Durrsaket vec lojes bindës , kanë shkelqyer dhe blerjet e reja , pasi Dosti ,Onyeka , Lena kanë gjetur rrugën e rrjetes , dhe kanë ndihmuar skuadren në fitimin e trofeut
“Pascucci”.

Në këtë tringolare moren pjes Besa e Trepqa 89.

Kjo trinogalare u realizuar nga drejtuesit e Teutes me qellim të inaguronin stadiumin “NikoDovana” pas rikronstruksionit që u krye në të.

Renditja e pikëve: Teuta 4 pikë, Besa 3 pikë, Trepça ’89 1 pikë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.