Teuta rikthen mesfushorin serb

0
SHPËRNDAJE

Teuta i është shtuar një elementë plus në ekip , teksa mesfushori Serbë Tarik Cmajcanin ka lënë pas të gjitha problemet dhe do të bashkohet në stervitje me Djemtë e Detit.

Tarik nuk luan që prej prillit pas atij dëmtimi që pesoj , gjatë merkatos së verës ai i u përfolë si i larguar por asgje nuk është e vërtetë pasi Tarik do ta shohim sërishtë tek Teuta.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.