Tirana e mbyll me fitore, dy në provë

0
SHPËRNDAJE

tirana miqesoreTirana fitoi miqësoren e sotme me OFK Beograd, teksa fatet e ndeshjes i vendosi Halili me golin e shënuar në minutën e 74-t.

Bardheblutë e nisën ndeshjen me këtë formacion: Bakaj, Taku, Turtulli, Domgjoni, Hoxhallari, Karabeci, Vucaj, Daja, Nika, Rajkovic, Markovic.

Siç shihet, veç Rajkoviç, në provë ka dalë edhe Miroslav Markoviç, për të cilët do të vendose stafi teknik.

Ndërkohë në pjesën e dytë u aktivizuan edhe këta lojtarë: Lika, Bajrami, Teqja, Papa, Kerciku, Halili, Gjino.

Tirana e mbyll këtu fazën përgatitore në Zllatibor, dhe tani do të kthhet në Tiranë ku do vijojë me përgatitjet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.