Tirana mundet nga Grbalj

0
SHPËRNDAJE

tiran grbajlTirana është mundur sot në miqësoren me Grbalj që fitoi pas një goli të Todoroviç në minutën e 66-të.

Trajneri daja kishte bërë ndryshime në formacion, duke zbitur nga minuta e parë me këta lojtarë: Bakaj, Taku, Teqja, Turtulli, Hoxhallari, Yamamoto, Karabeci, Daja, Kerciku, Noma, Halili.

Në pjesën e dytë u aktivizuan: Lika, Deliaj, Vucaj, Papa, Gjino, Peci, Nika.

Për arsye dëmtimesh nuk u aktivizua Gilman Lika dhe Bajrami, ndërsa akoma as Emeka nuk është gati për lojë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.