Tirana pret, Ndikumana pret

0
SHPËRNDAJE

tirana-ndikumana-658x300Selemandi Ndikumana pritet të rikthehet te Tirana, dhe ky lajm po qarkullon prej kohësh.

Bardheblute e presin atë, por edhe sulmuesi pret drejtuesit ta telefonojnë, kështu është shprehur sulmuesi për Panorama Sport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.