Tirana prezaton uniformat e reja , ja ku mund ti bleni

0
SHPËRNDAJE

Tirana ka prezantuar uniformatë e raja , serishtë bardh e blut zjedhin Macron .

Njoftimi i Tiranes

Eventi bardheblu ⚪🔵

Eshte zhvilluar sonte ne mbremje eventi per look-un e ri bardheblu. Ne “Macron Store”, KF Tirana ka prezantuar fanellat per sezonin 2017-2018. Fanella e pare dhe e dyte vijne me nje dizenjo te permiresuar dhe cilesi shume te larte. Fanella e trete mbetet e pandryshuar per shkak se ka rezultuar e pelqyer dhe e kerkuar. Ne eventin e zhvilluar ishin te pranishem te gjithe futbollistet, stafi teknik, ai drejtues si dhe stafi i sponsorit teknik “Macron”. Fanellat e reja dalin qe neser ne shitje prane qendres “Ring Center”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.