Tirana / Publikon çmimet e biletave

0
SHPËRNDAJE


Te besuarit e Ze Maria-s luajnë te shtunen ndeshjen e parë të kampionatit ndaj Iliris se Fushë Krujes.

Klubi bardh e blu përmesë një postimi ne “Facebook” njofton per
çmimin e biletave.

Biletat per ndeshjen e pare bardheblu

Kane dale ne shitje sot biletat per ndeshjen e pare te kampionatit. Tirana luan te shtunen ne oren 18:00 perballe Ilirise. Klubi ka percaktuar cmimet e biletave per sektoret bardheblu dhe tifozerine mike ne stadiumin “Selman Stermasi”. Biletat mund t’i gjeni tek biletaria prane stadiumit prej dites se sotme. #forcatirona #forcabardheblu

Tribuna A/B – 600 leke (te reja)
Tribuna C – 300 leke
Tribuna D/E/F/G – 300 leke

Tribuna H – 300 leke (Sektori mik)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.