Tirana zbardh miqësoret

0
SHPËRNDAJE

tiranaTirana do të luajë katër miqësore në Zllatibor, teksa ditën e sotme klubi bardheblu ka zbuluar kundërshtarët dhe ditën kur luhen miqësoret.

Ja njoftimi i bërë nga klubi i Tiranës për miqësoret:

“Eshte percaktuar axhenda e plote per ndeshjet miqesore qe Tirana do te luaj gjate diteve pergatitore ne Serbi. Bardheblute kane percaktuar kater takime testuese te cilat do te zhvillohen ne Zllatibor. Neser do te luhet takimi i pare me skuadren malazeze OFK Petrovac. Ky takim do te zhvillohet ne oren 18:00 dhe trajneri Ilir Daja do te kete mundesi te shohi te gjithe kontigjentin e lojtareve qe ka ne dispozicion. Te shtunen do te luhet ndeshja e dyte miqesore, serish me nje skuader malazeze. OFK Grbalj eshte ekipi me te cilin bardheblute do te perballen ne testin e dyte qe do te luhet serish ne Zllatibor. Javen e ardhshme jane percaktuar edhe dy takime te tjera. Te marten Tirana do te perballet me ekipin e Novi Pazar, nderkohe qe te premten bardheblute do te luajne me OFK Beograd”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.