Tre alternativa për stolin e Kastriotit

0
SHPËRNDAJE

largea_nevil-dede1361264496Kastrioti ka nisur të mendojë për një tjetër trajner në krye të skuadrës, pasi Elvis Plori nuk i është bashkuar skuadrës gjatë këtyre ditëve.

Sipas shtypit sportive, si zëvendësues mendohen Nevil Dede, Samuel Nikaj dhe Shkëlzen Rustami.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.