Vangjeli: Kur je ne presion , gabon dhe peson gol.

0
SHPËRNDAJE

Vangjeli gjatë Intervistës

Kristi Vangjeli fletë për “supersport” pas barazimit me Young Boys

Ndeshja?

Vangjeli: Kemi berë nje ndeshnje te mirë, kemi berë presion tek kundershtari .
Goli vjen pasi nese neglizhon pak fare , e pëson golin.

Lodhja beri ate qe ekipi te terhiqej mbrapa?

Vangjeli: Nuk ishte lodhje besoj se ekipi hodhi te gjithe kartat qe kishte ne pankinë , ne ate moment ne duhet te administronin , topin per te shmangur presionin.
Kur je ne presion , gabon dhe peson gol.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.