Vazhdon puna në Berat

0
SHPËRNDAJE

Vazhdon puna intensive me stadiumin “Tomorri” Berat , ku sipas fotove qe ka siguruar “minuta90.com” .

Diten e sotme ka përfunduar faza e sistemimit te fushës dhe neser do te filloj faza e shtrimit te tapetit.

Stadiumi “Tomorri” Berat

S'KA KOMENTE

Comments are closed.