Vendim i papritur, Teuta me trajner të ri

0
SHPËRNDAJE

Traineri-i-Teutes-Gentian-BegejaTeuta ka bërë një ndryshim, teksa Julian Ahmataj nuk do të jetë më trajner i skuadrës.

Vendin e tij e zë Gentjan Begeja i cili e ka drejtuar edhe më parë skuadrën.

Gjithaahtu Begeja ka punuar edhe me skuadrat e moshave dhe gjatë gjithë kësaj kohe kohe ka qenë pranë ekipit dhe e njeh mirë atë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.