VLLAZNIA/ Pjeshka: Vetëm fitore ndaj Kastrioitit dhe Laçit

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Denis Pjeshka është kthyer në një titullar të padiskutueshëm te Vllaznië, teksa para ndeshjes me Kastriotin ai ka dalë para mediave dhe ka folur për këtë ndeshje, por jo vetëm.

Në fokus ka qenë edhe përballja e së shtunës ne kampionat me Laçin në transfertë. Mbrojtës i e ka bërë të qartë se për Vllazninë objektivi i vetëm në këto dy përballje është vetëm fitorja.

“Padyshim që nuk kemi alternativë tjetër përveç fitores dhe sigurimit të kualifikimit për në turin tjetër të Kupës. Pasi të bëjmë këtë detyrë, pastaj do të fillojmë të mendojmë për sfidën e kampionatit me Laçin, për të cilin objektivi është i njëjtë: vetëm fitore”, ka thënë ndër të tjera Pjeshka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.