Vllaznia u19 mundet ne Moldavi

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia u19 është mposhtur me rezultatin 3-1 ndaj Zimbru .

Moldavet kane dominuar takimin teksa kane shënuar tre herë me Stina, Dontu dhe Iurasco, për Shkodranët ka shënuar me penallti sulmuesi Belajd Pusi.

Ndeshje e vlevshme për Champions Youth League.
Ndeshja e kthimit luhet në 18 tetor ne stadiumin “Loro Borici”.

Ft
Zimbru -u19 3-1 Vllaznia u19

Shënues Stina, Dontu , Iurasco/Pusi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.