Vllaznia zyrtarizon portierin

0
SHPËRNDAJE

agovicVllaznia ka bërë me dije se ka firmosur me portierin malazez Jasmin Agoviç, teksa në faqen zyrtare në “Facebook” shkruajnë:

FIRMOS PORTIERI MALAZEZ JASMIN AGOVIÇ

Pasditen e sotme ka firmosur per Vllaznise portieri malazez Jasmin Agoviç, 25 vjeçari eshte provuar prej disa ditesh tek skuadra shkodrane dhe pasi eshte dhene OK-i nga stafi teknik, eshte vendosur firmosja e kontrates. Agoviç ka firmosur fillimisht per nje sezon, me te drejte rinovimi edhe per nje sezon tjeter.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.