Yll Hoxha del në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

yll hoxhaYll Hoxha, mesfushori kosovar që është aktivizuar me Flamurtarin dhe Kukësin në Superiore, sezonin e ardhshëm duket se do luaje me Vllazninë.

Hoxha ishte sot në Shkodër, dhe pritet që të zyrtarizohet kalimi i tij te shkodranët. Ai u stërvit në fushën sportive “Reshit Rusi”, dhe mbetet të pritet zyrtarizimi i tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.