Yll Hoxha drejt Vllaznisë?

0
SHPËRNDAJE

imageYll Hoxha dhe Armando Cungu mund të ribashkohen sërish së bashku, këtë herë te Vllaznia.

Mesfushori që ishte vjet pjesë e Flamurtarit, dhe më parë ka luajtur edhe për Kukësin, ku ka qenën nën urdhrat e Cungut, mund të nënshkruajë për kuqeblutë.

Ka qenë vetë Hoxha që është shprehur në një media në Kosovë se është pranë marrëveshjes me Vllazninë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.