Zgjidhet “ngerçi” Kamzes , me Skenderbeun ne shtepi

0
SHPËRNDAJE


Kamza pretë neser ne shtepi Skenderbeun ku ekipi i drejtuar nga Ramadan Ndreu do tentoj suprizen.

Diten e sotme , presidenti Naim Qarri ka konfirmuar se “ngerçi” me Policin është zjidhur dhe forcat e rendit do te jenë neser te pranishem ne stadium.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.