Zyrtare, Peposhi te Korabi

0
SHPËRNDAJE

peposhi meziuKorabi ka zyrtarizuar një tjetër afrim, dhe ai është sulmuesi Denis Peposhi.

21-vjeçari ka firmosur me ekipin dibran, duke lënë Kukësin, më të cilin është aktivizuar në ekipin e dytë që sivjet garon në Kategorinë e Dytë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.