Zyrtarizohet Andi Ribaj

0
SHPËRNDAJE

Andi Ribaj ka gjetur se ku do të vazhdojë karrierën për sezonin e ri.

Ribaj ka arritur akordin me drejtuesit Shkodran, dhe pritet të zyrtarizohet si lojtari më i ri i Vllaznis.

Ribaj sezonin e fundit ka qenë pjes e Teutës ku ishte protagonistë me lojë dhe gola.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.